Правила користування сайтом

Увага!   Перед початком використання даного сайту просимо Вас уважно прочитати дану Угоду користувача.  Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте сайт. Будь-яке використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів і послуг з використанням даного сайту означає Вашу добровільну повну і беззастережну згоду з положеннями даної Угоди користувача.

УГОДА КОРИСТУВАЧА

  1. Предмет угоди

1.1. Дана Угода користувача, надалі Угода, є публічним договором і встановлює правила  використання Сайту elektrobaza.net.ua , надалі Сайт. Ця Угода укладається між Адміністрацією Сайту з одного боку і користувачем Сайту, надалі Користувач, з іншого боку. Користувач, який в той чи інший спосіб придбуває товар за допомогою інструментів, що надаються Сайтом іменується далі Покупець. Фізична або юридична особа, що продає товари за допомогою інструментів, що надаються Сайтом іменується далі Продавець.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка особа, що будь-коли здійснила доступ до Сайту, що переглядає матеріали та інформацію, розміщені на Сайті, що заповнює будь-які електронні форми на Сайті, зареєстрована на Сайті у встановленому Адміністрацією порядку, яка замовляє, оплачує і отримує Товари з використанням інструментів Сайтучи або будь-яким іншим способом використовує Сайт.

1.3. Пропозиції, інформація та інші матеріали, розміщені на Сайті, представлені на умовах «як є», носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.

1.4. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач вважається таким, що приєднався до цієї Угоди. Реєстрація Користувача на Сайті або використання Сайту без реєстрації означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди.У разі незгоди з умовами даної Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.

1.5. Ця Угода є відкритим і загальнодоступним документом, вона може бути змінена та / або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення, але з обов’язковим негайним розміщенням на Сайті актуальної версії Угоди з усіма змінами і доповненнями.

1.6. Угода передбачає взаємні права та обов’язки Користувача і Адміністрації Сайту за наступними пунктами: порядок використання Сайту; Політика конфіденційності; обмеження відповідальності Адміністрації Сайту; інші умови.

  1. Порядок використання Сайту elektrobaza.net.ua

2.1. Адміністрація Сайту elektrobaza.net.ua дозволяє Користувачеві на свій  розсуд  переглядати, завантажувати, копіювати або іншим способом використовувати  інформацію і матеріали з Сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати їх для громадських або комерційних цілей. Використання інформації та матеріалів Сайту на інших сайтах або в комп’ютерних мережах  дозволяється в особистих некомерційних цілях.

2.2. При оформленні замовлення на товари, представлені на Сайті за допомогою інструменту «Кошик», в телефонному режимі або іншим способом, Користувач робить Продавцю публічну пропозицію про покупку Товару – публічну Оферту. Отримання Користувачем підтвердження замовлення на електронну адресу, по телефону або іншим способом, означає згоду Продавця з публічної офертою Користувача. На етапі такого підтвердження можливе взаємне узгодження та уточнення сторонами умов публічної оферти. Датою укладення публічного договору (акцептом оферти) і повної і беззастережної згоди Користувача з умовами такої оферти  вважається дата  факту оплати замовленого товару Користувачем.

2.3. Способи та порядок оплати і доставки товару розглянуті в розділі «Оплата і доставка» даного Сайту і самостійно обираються Користувачем на етапі формування замовлення, як описано вище.

2.4. Порядок повернення, обміну і гарантійного обслуговування придбаного Покупцем у Продавця товару розглянуті в розділі «Повернення і гарантія» даного Сайту і підпадають під дію положень Закону України «Про захист прав споживачів»

2.5. Продавець і Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь які ризики, витрати і збиткі як явні так і пов’язані або побічні, завдані Покупцеві або третім особам, які виникли в результаті порушення умов експлуатації товару, вичерпання терміну придатності товару, самостійного ремонту та втручання в конструкцію або будь якого іншого неналежного використання товару, придбаного Покупцем у Продавця, дії або бездіяльності третіх осіб або дії обставин непереборної сили.

2.6. При реєстрації на Сайті і оформленні замовлень або оформленні замовлень без реєстрації в той чи інший спосіб, користувач погоджується надати достовірну,  актуальну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Адміністрація Сайту залишає за собою право розсилки інформаційних повідомлень і пропозицій  на  вказану Користувачем електронну адресу або за допомогою SMS. Користувач в будь-який момент може відмовитись від отримання інформаційних повідомлень у встановлений Адміністрацією спосіб.

2.7. Користувач можете без обмежень звертатися до Адміністрації Сайту з питаннями, претензіями, скаргами, побажаннями та пропозиціями щодо поліпшення роботи, або з будь-яких інших питань. Користувач може залишати коментарі або іншу інформацію і записи на Сайті встановленим Адміністрацією способом. При цьому  Користувач несете особисту індивідуальну відповідальність за зміст наданих їм коментарів або будь-яких інших матеріалів і інформації, в частині відповідності  діючому законодавству України і нормам моралі. Адміністрація Сайту залишає за собою право модерувати, редагувати, видаляти або іншим способом привести коментарі, повідомлення та інші матеріали та інформацію, що розміщені користувачем у відповідність до вимог діючого законодавства України та норм моралі.

  1. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація Сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стає Користувачем даного Сайту. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає свою добровільну згоду на збір, використання, підтримку в актуальному стані, передачу третім особам і іншу обробку певної інформації про Користувача, що пов’язана з діяльністю Сайту. Порядок роботи з персональною інформацією Користувача регулюється положеннями Закону України « Про захист персональних даних », «Положення про обробку і захист персональних даних» і політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних.

3.2. Адміністрація Сайту зобов’язується здійснювати збір, використання, підтримку в актуальному стані і іншу обробку тільки тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно і лише для цілей, пов’язаних з діяльністю Сайту. Адміністрація Сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім’я, прізвище, по батькові, номер телефону, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформацію про з’єднання і іншу системну інформацію.  Передача персональної інформації Користувача третім особам можлива тільки і виключно в разі необхідності такої передачі для виконання зобов’язань перед Користувачем, пов’язаних з діяльністю Сайту або у випадках передбачених діючим законодавством України.

3.3. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через інтернет даних не є гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв’язку, контрольованих Адміністрацією Сайту. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які збитки, заподіяний Користувачеві або третім особам в такому випадку.

3.4. Адміністрація Сайту може на свій розсуд використовувати будь-яку зібрану інформацію з метою поліпшення змісту Сайту, його  доопрацювання,  поліпшення,  надання послуг  Користувачеві, для маркетингових, дослідних цілей та інших цілей, пов’язаних з діяльністю Сайту і які не протирічать положеням діючого  законодавства України.

3.5. Користувач в будь-який момент може звернутися до Адміністрації Сайту з вимогою про видаленні його персональних даних і забороною їх подальшого використання. Після такого видалення подальше будь-яке використання Користувачем Сайту стає неможливим.

  1. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Вся інформація, матеріали, статті, зображення, документи, посилання та інше, що міститься на даному Сайті, представлено на умовах “як є”, без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих. Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки,  неточності, невідповідності і розбіжності, які можуть бути виявлені в інформації, що міститься на даному Сайті, а також за збитки, витрати і ризики з цим пов’язані. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що розташована на Сайті.

4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту та  за відсутність можливості Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті а також за збитки, витрати і ризики з цим пов’язані.

4.3. Адміністрація Сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за висловлювання і думки Користувчів Сайту, що залишені в якості коментарів, оглядів або іншим способом. Думка Адміністрації може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація Сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство України або норми моралі і видаляти або редагувати ті, що раніше  опубліковані.

4.4. Адміністрація Сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

4.5. Адміністрація Сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за висловлювання Користувача, що опубліковані на даному Сайті.

4.6. Адміністрація Сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за будь-які види  шкоди, збитків, витрат і ризиків, як реальніх, так і можливіх, що виникли у зв’язку з будь-яким використанням або неможливістю використання даного Сайту.

4.7. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за неповні, неточні, некоректні або неактуальні дані, що вказні Користувачем при оформленні замовлення або при створенні облікового запису Користувача, а також за всі види збитків, втрат, витрат і ризиків, як реальніх, так і можливих, які виникли в такому випадку.

4.8. При виникненні проблем у використанні даного Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди, отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, інформації образливого характеру або будь-якої іншої неприйнятної інформації, Користувач може  звернутися до адміністрації сайту для аналізу і усунення проблем.

4.9. З метою вищевикладеного, Адміністрація сайту залишає за собою право  видаляти,  змінювати, передавати третім особам і іншим способом обробляти розміщену на Сайті інформацію і вживати технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють, згідно з висновком Адміністрації Сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги цієї Угоди та / або чинного законодавства України.

  1. Порядок дії Угоди

5.1. Ця Угода є договором, що укладений публічним способом. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після змін, що внесені в дану Угоду, автоматично означає їх прийняття.

5.2. Ніщо в цій Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією  Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму або будь-яких інших відносин, прямо не передбачених даною Угодою.

5.3. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і Адміністрацією Сайту на протязі всього періоду використання Користувачем Сайту.

5.4. Сайт є об’єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації Сайту. Використання Сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і чинного законодавства України. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників  і  правовласників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини Сайту, окрім випадків особистого некомерційного використання і тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією Сайту.

5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до діючого законодавства України.  Питання, що не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до  чинного  законодавства України.